přeskočit k navigaci »

Partneři

Galerie umění Karlovy Vary

Významná kulturní instituce Karlovarského kraje.

www.galeriekvary.cz

 

Moser, a.s.

Světoznámá sklárna s více než 150-letou tradicí, tvořící výlučně ručně klasické i moderní designové soubory i solitéry. Značka Moser je pro svou kvalitu označována za sklo králů a nejednou je považována za krále ve světě skla.

www.moser-glass.com

 

THUN 1794 a.s.

Významná česká porcelánka, vyrábějící klasické i moderní jídelní servisy, čajové i kávové soupravy a spoustu porcelánových doplňků k základnímu sortimentu v širokém spektru dekorů.

www.thun.cz

 

Rudolf Kämpf s.r.o.

Jedna z nejstarších porcelánek v Karlovarském regionu, zaměřujeme se především na výrobu a prodej bílého ozdobného, užitkového a tradičního růžového porcelánu.

www.rudolfkampf.eu
www.leander.cz

 

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary

Odborná škola, připravující odborníky a designery pro keramické a sklářské výrobní obory

www.spskkv.cz

 

Muzeum Jan Becher - Karlovarská Becherovka,a.s.

Muzeum, představující minulost i přítomnost výroby tradičního bylinného likéru, vyváženého do mnoha zemí světa. Součástí prohlídek jsou velmi oblíbené degustace. V současnosti vyrábí společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka a.s. pět různých druhů likérů.

ww.becherovka.cz/muzeum/

 

Lázeňské oplatky Kolonáda

Výrobce tradičních lázeňských oplatek

www.oplatky-kolonada.cz

 

Original Karlsbader Sprudelsalz

Společnost Original Karlsbader Sprudelsaltz s.r.o. se zabývá výrobou originální karlovarské vřídelní soli, kterou lze použít pro balneologické účely. Kromě pitné soli firma vyrábí také široké spektrum koupelových solí.

www.sprudelsalz.cz

 

MFF

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A (tj. nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů) například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, San Sebastianu, Moskvě, Montrealu, Šanghaji nebo Tokiu.

www.kviff.com

 

Léčebné lázně Jáchymov

Léčebná společnost, která při léčbě využívá přírodní léčivé zdroje. Hlavní indikací je léčba pohybového ústrojí.

www.laznejachymov.cz

 

Lázně Františkovy Lázně

Léčebná společnost, která při léčbě využívá přírodní léčivé zdroje. Hlavní indikací je léčba gynekologických potíží , srdce a oběhového systému.

www.frantiskovylazne.cz

 

Léčebné lázně Mariánské Lázně

Léčebná společnost, která při léčbě využívá přírodní léčivé zdroje. Hlavní indikací je léčba onemocnění ledvin, močových cest a dýchacího aparátu.

www.marianskelazne.cz

 

Hotel Imperial a Hotel Spa Resort Sanssouci

Oba objekty patří do společnosti Imperial Group a.s. Společnosti se nachází v Karlových Varech. Při léčbě využívá přírodní léčivé zdroje. Hlavní indikací je léčba onemocnění zažívacího traktu.

www.imperial-group.cz

 

Grandhotel PUPP

Nejstarší a nejznámější hotel v Karlových Varech. Poskytuje ubytovací a gastronomické služby nejvyšší úrovně a je pro své prostorové a technické možnosti celoročně využíván pro kongresové a společenské akce. Je místem, kde jsou ubytovány hvězdy MFF a je součástí mnoha filmů české i světové kinematografie.

www.pupp.cz

 

Protebe live

Občanské sdružení PROTEBE live, které propaguje strategii "žít v živém městě" a reprezentovat Karlovy Vary přispělo k prezentaci kraje projektem grafického designéra Jiřího Hanka a designéra porcelánu Viktora Chalepy a spoluvytvářelo design expozice.

pro.tebe.cz

 

PIXMAN s.r.o.

Společnost, zabývající se grafikou, tvorbou animací a videí se podílela na kompletní tvorbě animací pro expozici Karlovarského kraje na EXPO v Miláně.

www.pixman.cz

 

SCREEN Rental s.r.o.

Specialista na videoprojekce, panoramatické a multimediální prezentace, projekce na vodní stěnu, poskytovatel služeb v oblasti pronájmu projekční a prezentační techniky.

www.screenrental.eu

 

Letiště Karlovy Vary

Mezinárodní letiště, zajišťující pravidelné i charterové lety.

www.airport-k-vary.cz

 
 
 
 

Najděte nás na facebooku:

 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz